sobota 15. listopadu 2014

Sraz marinek v Pustějově

Už přes rok jsem v klubu marinek na www. bellet.cz. Postupně si jednotlivé členky pořádaly sraz ve svém okolí. Bylo jen otázkou času, kdy dojde řada i na Ostravsko. Organizace srazu se chopila Venda z Pustějova, takže se akce přesunula do této obce, která naštěstí od nás není moc daleko. Sice jsem se ze začátku zdráhala, jestli se zúčastnit (no, nechtěla jsem jet sama, neznám to tam, nicméně mě Venda zpracovala a já složila bobříka odvahy).
Jelikož se na návštěvy nechodí s prázdnou, musela jsem našít dva větší dárečky (losovaly jsme, které z dam předáme dárek + pro Evku z Moravské Třebové, jež nám poslala materiály) a nějaké menší pro všechny ostatní. Dalo mi to zabrat, v poslední době jsem nějaká vytížená, proč si tedy práci nepřidat? Nicméně mě toto tvoření velmi bavilo, asi si jej ještě zopakuji. A co tedy vzniklo? 
Jedná se o polotovary, šikovné švadlenky si panýlek samy použijí, na co budou chtít:-)
 Návod jsem našla zde.
 
 
Postup na sněhuláčky mi zastaly dvě marinky téměř ve stejnou dobu. Kdybyste jej hledaly (předpokládám, že hlavně dámy), musely byste zavítat na tyto stránky.
 
Tyto malé pajduláky je možné i zavěsit, skrz čepici vede nit.
A jak sraz v Pustějově probíhal? Po překonání počátečního ostychu jsme si vyměnily nejen spoustu nádherných dárků, ale i nějaké materiály, pro synovce Vojtu jsem přivezla parádní traktůrkovou látku, vánoční pro sebe, dekoračky, nitě, křídy, ozdoby a určitě jsem na něco ještě zapomněla:-)))
Zleva: organizátorka Venda, Marcelka, Irča
 
Evka, Jana

Táňa
Mezi Marcelkou a Irčou vykukuje Anička
 
 
 
Rozebírání materiálu, momentálně putují knoflíky
Venda přinesla ukázku bloků budoucí fotbalové deky
Stůl s dárečky

Pořizování fotodokumentace
Ježíšek:-))))

Anička, Táňa, Venda
 

Venda a Marcelka
 
 
Děkuji holkám za velmi příjemně strávené sobotní odpoledne, spoustu nádherných výtvorů a příjemnou atmosféru.  A budu doufat, že se akce opět někdy zopakuje.

2 komentáře:

  1. Sněhuláci supr, asi taky vyzkouším:-))
    A koukám, že jste se na srazu měli víc než dobře:-))

    OdpovědětVymazat
  2. Woooou to muselo byť veľmi mile stretko, toľko šikovnic pohromade. Super fotky a zase niečo na inšpiráciu, ďakujem.

    OdpovědětVymazat