sobota 22. června 2024

Výstava ve Fulneku 2024

Tuto akci mám moc ráda a snažím se na ni každý rok dojet. Letos se konala později než jindy, ale ani to jí neubralo na kráse. Nicméně co bylo patrné, že co se prodejců týče, jistě pocítili, že nákupní síla pomalu, ale jistě slábne. A to bylo patrné i z rozhovorů s prodejkyněmi.

Na fotce vpravo se objevil nový stánek. Laďka Krsová přijela s látkami z Tanzánie. Krásný malý obchůdek. A já se na ni a její materiály budu těšit také za dva týdny v Moravské Třebové na našem tradičním šicím srazu.

Po doplnění zásob v obou patrech kulturního domu jsem se vydala do kostela. Nezvyklé, ale parádní výstavní místo.Letošní soutěžní quilty se nesly v duchu techniky znavé kaleidoskop. U jedněch jsem vyfotila i mého manžela. Pravidelní čtenáři blogu jistě poznávají jeho triko:-)
Můj favorit-vějíře.V dalším patře se vyskytovaly menší dílka, spíše s podzimní tematikou.
V rotundě byly připraveny "kostlivce" ze skříně, tedy zatím nedokončené projekty. A také výrobky z rifloviny. Na fotce pod tímto textem dvě paní pořadatelky. Jedna nám vyprávěla o svém každoročním ručním prošívání nadherného quiltu.

Na závěr jsme zavítali do tělocvičny místní základní školy. Všechny červenobílé výrobky pochází z rukou šikovných polských patchworkářek.Ostatní quilty pochází opět z českých rukou.

To by bylo asi tak vše. Výsledky hlasovací soutěže teprve budou zveřejněny. Přeji krásný zbytek víkendu.

Hanka V.

Žádné komentáře:

Okomentovat